Xiaomi 12

Modelové označení: 2201123G, 2201123C

Xiaomi 12 se vyznačuje stylovým a tenkým designem s 6,28palcovým AMOLED FHD+ displejem pro živé barvy. Na přední straně najdeš 32Mpx selfie kameru v kulatém výřezu. Zadní část zdobí trojitý fotoaparát s hlavním 50Mpx snímačem a doplňkovými 13Mpx a 5Mpx čočkami pro šířku a hloubku. S pohonným motorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, 8 GB RAM a 256 GB úložištěm poskytuje výkonný výkon. S baterií o kapacitě 4 500 mAh a podporou rychlého nabíjení, včetně bezdrátového, je připraven na dlouhodobé využívání.

Ceník oprav

Výměna displeje Xiaomi 12
3 690 Kč
Výměna LCD a dotykové plochy Xiaomi 12. Doba opravy cca 6 hodin.
Výměna nabíjecího konektoru Xiaomi 12
1 000 Kč
Výměna nabíjecího konektoru Xiaomi 12. Doba opravy cca 2 hodiny.
Čištění telefonu Xiaomi 12
495 Kč
Čištění telefonu Xiaomi 12. Pokud pouhé čištění nestačí, je nutná výměna ucpaných mřížek. Doba opravy do 60 minut.
Čištění po vytopení Xiaomi 12
1 345 Kč
Vyčištění vytopeného telefonu Xiaomi 12 v ultrazvukové lázni, odstranění oxidace, doba opravy cca 1-2 dny. Cena pouze za čištění, v případě nutnosti výměny dalších dílů je cena poloviční.
Záloha funkčního telefonu Xiaomi 12
545 Kč
Záloha telefonu Xiaomi 12 klasickým způsobem.
Záloha nefunkčního telefonu Xiaomi 12
2 090 Kč
Záloha telefonu Xiaomi 12, který je nutné pro možnost zálohy uvézt do funkčního stavu.
Reinstalace OS Xiaomi 12
545 Kč
Přeinstalování operačního systému Xiaomi 12 na aktuální verzi bez chyb. Doba opravy závisí na konkrétním OS.
Soukromá konzultace/školení - hodinová sazba
1 295 Kč
Neuvedené služby a opravy Vám zdarma naceníme po dohodě
zdarma
Ceny jsou včetně DPH
iPhone, iPad, Mac výkup zařízení

Nechcete to už opravovat?

Podívejte se na naši nabídku výkupu zařízení nebo nás kontaktujte.

Nejčastější dotazy

Co dělat v případě, když máte vytopený iPhone

Pokud jste nešťastnou náhodou namočili svůj iPhone, nezoufejte – stále existuje velká šance na jeho záchranu, pokud budete postupovat podle následujících kroků. Tyto rady mohou zachránit nejen vaše zařízení, ale i drahocenná data.

Co dělat? VYPNĚTE ZAŘÍZENÍ - Jakmile se iPhone dostane do kontaktu s vodou, okamžitě ho vypněte a vyhledejte odborný servis – najdete nás ZDE. Nepokoušejte se telefon zapínat, abyste zjistili, zda funguje. Poškození může nastat až za několik minut nebo hodin, v závislosti na rozsahu proniknutí vody. Vypnutím telefonu výrazně zvýšíte šanci na jeho záchranu.

NEPŘIPOJUJTE HO K NABÍJEČCE - Voda a elektřina se nesnáší, takže pokud se vám iPhone již vypnul, rozhodně ho nezkoušejte nabíjet. Mohlo by dojít ke zkratu na základní desce, což by mohlo nenávratně poškodit důležité součástky.

OTŘETE TELEFON - Pokud je na vašem iPhonu ještě voda, otřete ho něčím, co dobře saje, například papírovým ubrouskem, kapesníkem nebo toaletním papírem.

SLANÁ VODA - Pokud váš telefon spadl do slané vody, vypněte ho a jemně opláchněte sladkou vodou. Slaná voda urychluje korozi a oxidaci zařízení.

VYHLEDEJTE ODBORNOU POMOC - Neváhejte a co nejdříve navštivte servis. I malá kapka vody může způsobit velké škody, a vaše hudba, dokumenty, fotky či jiná důležitá data mohou být nenávratně ztracena.

Co nikdy nedělat?

  • NEZKOUŠEJTE zapínat telefon, abyste zjistili, zda funguje.
  • NEPŘIPOJUJTE ho k nabíječce.
  • NEVHAZUJTE ho do rýže! Ano, čtete správně. Vhozením vašeho iPhonu do rýže mu můžete ještě více uškodit. Níže naleznete důvod, proč tomu tak je.

Materiály, které nikdy nepoužívejte k vysušení vašeho iPhonu – nejenže nepomohou, ale mohou situaci ještě zhoršit:

  • Rýže
  • Stelivo pro kočky
  • Fén (Nebezpečné)
  • Mikrovlnná trouba (Velmi nebezpečné)
  • Horkovzdušná trouba (Nebezpečné)
  • Topení

Proč nefunguje trik s rýží? V červenci 2007, krátce po uvedení iPhonu na trh, člen internetového fóra MacRumors s přezdívkou Jorsuss zahájil diskuzi s názvem: „Můj iPhone skončil ve vodě.“ Nový telefon mu spadl do dřezu, a tak ho ve snaze zachránit vložil do rýže. Bohužel, rýže nepomohla.

V roce 2014 provedl portál Gazelle test a zjistil, že ze sedmi běžných domácích ingrediencí pohlcuje syrová rýže vlhkost nejméně. Pro zajímavost, na předposledním místě skončilo stelivo pro kočky.

Téhož roku společnost TekDry, specializující se na opravu vlhkostí poškozených zařízení, ověřila trik s rýží. Výsledek byl jasný: „V experimentálních podmínkách se z telefonu vloženého do rýže odpařilo jen o trochu více vody než z telefonu, který do rýže ponořen nebyl.“